Containerparken ook âs avonds open
SINT-NIKLAAS. Wie van maandag tot vrijdag werkt, kan van april tot september om de twee weken ’s avonds terecht bij de containterparken van intercommunale MIWA. De avondopening moet een alternatief bieden op de drukke zaterdag op het containerpark.
Praktisch betekent dit dat de containerparken om de twee één dag open is van 13 tot 19.30 uur. De avondopening is niet bij elk containerpark op dezelfde dag. Voor het containerpark van Sint-Gillis-Waas is de avondopening op donderdag van de oneven weken, te beginnen op 9 april. In Stekene is het containerpark ’s avonds open op de donderdagen van de even weken, te beginnen op 2 april. Temse laat de poorten van het containerpark tot 19.30 uur open vanaf 7 april op de dinsdagen van de oneven weken. Waasmunster doet hetzelfde vanaf dinsdag 14 april op de even weken. De inwoners van Sint-Niklaas kunnen op woensdag van de oneven weken tot 19.30 uur terecht op het containerpark.
De tarieven blijven onveranderd: enkel voor tuinafval, steenpuin en bouw- en sloopafval moet betaald worden. Meer informatie staat in deze folder. (mb)