Gezelschapsspellenclub zet de herfstperiode in

Forum Zwijndrecht kan steeds spellen ontlenen uit de volledige collectie van Forumfederatie. Als iemand hiervan een lijst wil, moet hij het laten weten aan Gunther Buytaert (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) Wie een bepaald spel zeker wil spelen, kan je het aanvragen voor woensdag 30 september. Ook wie er een wil aankopen vraagt het aan.
De eigen spellencollectie van Zwijndrecht is te vinden op picasaweb.google.be/forumzwijndrecht/Spellencollectie.
Als jaarlid kun men spellen lenen van deze collectie voor de prijs van 1 euro per spel. Men mag dit spel dan 3 weken bijhouden. Er is ook een fotoalbum met sfeerbeelden van de afgelopen spelavonden. Dat fotoalbum vind je hier.
De volgende speeldata zijn, elke eerste zaterdag van de maand: 7 november, 5 december en op 28 en 29 november is er 'Spel 2009' in Broechem. Deze 10de gezelschapspellenbeurs staat dus voor de deur en de werkgroep 'SPEL2009' doet er alles aan om van deze jubileumeditie een topper te maken. De fabrikanten hebben net als vorig jaar hun medewerking toegezegd en de praktische zaken staan op punt.
Ook deze editie zal echter maar kunnen lukken dank zij de onbaatzuchtige inzet van de vele vrijwilligers die een handje willen toesteken. Vanuit Zwijndrecht wordt massaal beroep gedaan op helpende handen. Er wordt nog gezocht naar een spelcoach (uitleg van spellen aan de bezoekers), bediening achter toog/broodjesstand , keuken en afruimen, parkeerwacht, zaal klaarzetten - inkleden - opruimen, vestiaire e.d.
Er wordt telkens in 2 shiften gewerkt: de voormiddag (van 10.00u tot 14.00u) en de namiddag (vanaf 14.00u )
Voor deze 10de editie zal er aan de vooravond van de beurs, op vrijdagavond 27 november van 19u tot 23u, een feestelijke nocturne plaatsvinden waarop mee kan worden gefeest. Na de bekendmaking van de winnaar van de Gouden Ludo geven ze er de kans om zelf een spelletje te spelen samen met de andere leden van de diverse spellenclubs van Vlaanderen. Spelen, daar gaat het toch om bij FORUM Federatie.
Gezelschapsspellenclub FORUM-Mortsel engageert zich al geruime tijd voor de Sinterklaasactie van 'Peter Pan'. Dat doen ze door oude gezelschapssellen in te zamelen en op te frissen. Ook op de spelavonden van FORUM-Zwijndrecht kan men oude gezelschapsspellen inleveren voor het goede doel.(R.D.)