Zaterdag is retrodag in vernieuwde kringloopwinkel van Ibogem

BEVEREN. Wie houdt van tweedehands spullen, kan zaterdag 21 oktober gaan snuisteren in de vernieuwde kringloopwinkel van Ibogem in Melsele tijdens de retrodag. Op elke verdieping is er wel wat vinden zoals retromeubelen op het gelijkvloers, retrokledij op de tweede verdieping en de retrobeurs op de derde verdieping. En met Halloween in aantocht zal ook de halloweenstand aangevuld zijn.
"We zijn tevreden dat meer en meer mensen de weg vinden naar De Kringloopwinkel en zo spullen een tweede leven geven", vertelt voorzitter Lientje De Schepper, "Tijdens deze feestdag toont De Kringloopwinkel Ibogem je ook graag de vernieuwde hoeken zoals de mediahoek op het gelijkvloers, de boekenhoek op de derde verdieping of servies, decoratie en speelgoed op de eerste verdieping."
Voor elke bezoeker staat er tijdens de retrodag een gratis drankje klaar en bezoekers kunnen hun kans wagen bij het vier-op-een-rijspel. De retrodag bezoeken kan zaterdag tussen 10 en 17 uur in De Kringloopwinkel Ibogem aan de Schaarbeekstraat 27 in Melsele. Het volledige programma is te vinden op ibogem.be/kringwinkel/retrodag. (mb, foto: © Ibogem)