Kegeltornooi 't Zillebeek Beveren

BEVEREN. Het voorbije weekend werd het kegeltornooi ’t Zillebeek gespeeld, georganiseerd door de uitbaters van de sporthal. De Beverse kegelclub speelde duidelijk in een vertrouwde omgeving want ze bezetten de eerste podiumplaatsen in verschillende reeksen.

 

Bij de reeksen H/A moest Jos De Groof het afleggen tegen de Nederlandse Kampioenen. Hij strandde op een 7de plaats met 602 kegels. Ook in de reeks H/B waren de Nederlanders heer en meester. De Beverse aanwinst Kevin Van Put plaatste zich met 591 kegels op een vijfde plaats. Leonard Van Overmeire kegelde zich met 590 kegels naar een 7de plaats.  Patrick Van den Bergh ging met 515 kegels onderuit. Vroege huwelijksstress? Hij stapt immers op 08-08-08 in de huwelijkskegel.

 

In de reeks H/C begon het feestje voor de Beverse ploeg met op kop jeugdtrainer Alan De Buyser. Hij kegelde 593 kegels om, 56 kegels meer dan z’n eerste achtervolger. De prestatie leverde hem de eerste plaats op. 

 

Bij de reeks D/B ging Lieve De Vleeschouwer lopen met de eerste plaats. Zij wist 542 kegels tegen de grond te krijgen. Bij de reeks D/C kwam Marie-Louise De Rycke niet verder dan 400 kegels. Het leverde haar de zesde plaats op.

 

In de categorie ‘Recreanten/Heren’ scoorde Beveren voortreffelijk. Willy De Bel behaalde met 696 kegels niet alleen een monsterscore maar ook de eerste plaats. Willy gaat vanaf september de Beverse-competitiekleuren verdedigen in de H/C-reeks. Op twee ook een Beverse speler: Kevin De Buyser met 626 kegels. Buiten de top drie eindigden Etienne Van Mieghem op vier,  Swa Verhulst op vijf en op zes Benny Smet. 

 

Ook in de categorie ‘Recreanten/Dames’ toonde Beveren wat het waard was. De Beverse Marcelline Toebinte wint met 584 kegels. Het zilver was voor Rita De Buyser met 572 kegels. Aangezien zij het tornooi organiseerde, nam ze haar prijs niet. Hierdoor komt Martine De Ben  met 538 kegels op drie.

 

Bij de jeugdreeks wint Christoph Goossens met 536 kegels bij de jongens. Bij de meisjes was het goud voor de Beverse Evelyn Smet met 558 kegels. De rest van de top vier is ook Bevers: op twee Anouk Van Mieghem met 540 kegels,op drie Kiana De Buyser met 516 kegels en op vier De Buyser Lasinca met 504 kegels.

 

Image
Heel wat prijzen zijn naar de Beverse Kegelclub gegaan.
 

(mb)