Hoboken WAC na het examen

WIELRENNEN. De examens zijn pas achter de rug en de jonge renners gaan nu een echte koersperiode tegemoet. Bart Bruyndonckx won zelfs al zijn eerste overwinning te Londerzeel
De miniemen zijn hun seizoen gestart en de aspiranten zijn opnieuw na een onderbreking voor de examens aan de slag gegaan.

In Eke zorgde de Sint-Gillisenaar Remco Van Der Kemp bijna voor de verassing bij de miniemen, door in zijn eerste wedstrijd op een 2de plaats te eindigen. Toon Vercauteren uit Sinaai werd 5de in zijn openingswedstrijd. Bij de 11 jarigen was Stef Vercauteren 8ste.
Bij de aspiranten reed de 12 jarige Gianni Bordui uit Vrasene zijn eerste wedstrijd en kwam op een 22ste plaats uit.
Bij de 13 jarigen glipte de overwinning door de handen van Jonas De Permentier en werd knap 2de en bij de 14 jarigen behaalde Dorien Van De Velde  tussen de jongens een 11de plaats in de eerste reeks. In de 2? reeks werd Moreno De Pauw 8ste.
Ook in Arendonk waren de WAC-ers paraat. Bij de 14-jarigen een 15de voor Ken Hermans, 16de Niels Meeusen 20ste Uydtenwilligen en 22ste Brian Rubens. Bij de 13-jarigen zate er een 4de plaats in voor Jens Adams
 De nieuwelingen trokken naar Londerzeel waar Bart Bruyndonckx de beste was en Kurt Janssens werd 3de, Nick Michielsens 13de.
In Graven was Gino Geuens 16de.
In Turnhout reed Joeri Adams een 4de plaats binnen en  Kurt Brosens werd 9de, Jonas Annaert 15de en Bert De Backer 26ste.
In Sombreffe werd nieuweling Pieter Cordeel 4de  en in Molenbeek Kurt Janssens 12de. In Melle Pieter Van Echelpoel 8ste, Jeroen Goudket 20ste en Jens Van Landeghem 24ste. Davy Staes raakte in de eindspurt ingesloten door een bijna val en viel hierdoor buiten de prijzen ondanks een erg aanvallende wedstrijd.
Bij de junioren in Sombreffe, een internationale interclub en selectiewedstrijd voor de Nederlanders, werd Sander Cordeel na een aanvalllende wedstrijd als 10de afgevlagd. Gert Dockx werd hier 13de.
4 van de 6 Wac?ers waren reeds na 30 km uitgeschakeld door een massale valpartij waaronder Jonas Serverius, Stijn Adams,Kris Boeckmans en Roy Roelen. Er was dan ook  geen clubprijs te bespeuren.
In Turnhout tenslotte, werd Yves Pintens 4de, Jelle Schepers 5de en Stefan Goeyvaerts 27ste.(F)