Successen voor WAC-Team Waasland
WIELRENNEN. Het wegseizoen is nog niet begonnen maar het WAC-Team kan al heel wat op de erelijst zetten. Vorige week zorgde aspirant Jonas De Permentier reeds voor een stunt door Vlaams kampioen in het mountainbiken te worden. Maar de 'grote meneer' van februari is Moreno De Pauw want nadat hij een omnium won op de wielerbaan werd hij het voorbije weekend ook Vlaamse kampioen.
Daarnaast werd ook Joyce Foubert bij de 14-jarige meisjes eveneens Vlaams kampioen op de wielerbaan. Jonas Serverius werd op het Belgisch kampioenschap ploegkoers 3 met Tosh Van Der Sande als ploegmaat.
In de beker van België?reden de wac-ers bij de nieuwelingen de tegenstand weer in de vernieling en staat het team weer ver voor alle concurentie in de stand voor de Beker van Belgi?Kieldrechtenaar Jeroen Serverius zorgt mee voor de nodige puntenextra's.
Zondag 20 februari starten bij goed weder opnieuw de aspirantentrainingen met vertrek om 10 uur aan de kerk te Vrasene. Miniemen starten een week later met het begin van de cursus in Beveren.(F)