IMAF Belgi?iert zilveren jubileum met Budo-weekend in Zwijndrecht
De stages worden gegeven door zeer hooggegradueerde leraren zoals Hiroo Mochizuki een 8ste Dan Soke Yoseikan Budo, De Australi?Patrick McCarthy 8ste Dan Hanshi Karate, de Duitser Jurgen Grade 7de Dan Karate en de Nederlanders Erik Louw 6de Dan M.O. Katori Shinto Ryu en Thijs Boerema, 5de Dan Iaido.
De supervisie over het geheel is in handen van Etienne Van de Merlen van Ippon Zwijndrecht maar als 7de Dan, de Technisch Directeur Ju-Jitsu van IMAF -Europe & Belgium. Het is dank zij de in Kallo wonende ju-jitsu specialist, dat Zwijndrecht de grote eer kreeg. IMAF-Belgium werd in 1978 opgericht en is nu een multidiscipline organsatie die open staat voor alle traditionele krijgskunsten. Dus niet enkel de Japanse. Het biedt onderdak aan Aikijujutsu Yooseikan/Aikido, Iaido, Judo, Karate-do in all styles, Kobudo, Nihon Ju-jitsu, Shaolin Kempo en Budo-Yoseikan.
Technisch Directeur Van de Merlen verwacht in de Zwijndrechste sporthal deelnemers uit Rusland, Polen, Groot-Brittanni?Duitsland en Marokko. Zij schreven in omdat het unieke stages worden op een bijzonder hoog niveau. Wie wil mee genieten van fit Budo-weekend met de demonstraties, kan in de Sporthal terecht op zaterdag van 10 tot 12.30u en van 13.30u tot 16u. Van 17u tot 19u loopt dan het Euro Congres. Zondag gelden dezelfde uren voor de stages en demonstraties. Wie de twee dagen mee wil trainen betaalt 50 euro, -16 jaar 40 euro. Leden van IMAF: 45 euro en 30 euro. De inkomprijzen bedragen per dag 30 euro voor niet-leden en 25 euro voor de IMAF-leden. Duur, maar wie van gevechtssporten houdt zal hier wellicht subliem werk zien van prominente leraren. (F)