Supporters steken Sporting Lokeren hart onder de riem

LOKEREN.  Supportersgroep #wijzijnlokeren steken vrijdag, 24 januari 2020, de spelers van het eerste elftal van Sporting Lokeren een hart onder de riem voor de wedstrijd tegen OH Leuven.  De club flirt met degradatie en de spelers kunnen wel wat aanmoediging gebruiken. Met een afterwork-party willen de supporters ook de jeugdwerking, jeugdspelers en hun ouders ondersteunen. 

De afterwork-party met plaatselijke dj’s begint om 18 uur in de jeugdkantine aan de jeugdterreinen. Om 20 uur zullen de supporters een erehaag vormen voor de jeugdspelers die samen met hun ouders naar de wedstrijd gaan kijken. "Op een open supportersvergadering vorige woensdag spraken we af om zelf ook massaal achter onze ploeg te staan gedurende de volle 90 minuten. We verwachten dan ook van onze spelers dat zij zich de volle 100% geven. Alleen zij kunnen de sportieve toekomst van het eerste elftal én de toekomst van onze Sporting jeugd veilig stellen. Onze vocale steun mag dan niet ontbreken.", zegt woordvoerder Lieven Hérie. "Sporting Lokeren fan ben je in goede én kwade dagen. In deze woelige en onzekere tijden kunnen we enkel elkaar steunen."

Na evaluatie van de afterwork-party zullen de supporters beslissen of er nog nieuwe acties volgen. 

De supporters van #wijzijnlokeren zijn alvast niet aan hun proefstuk toe. De hashtag werd vorig jaar  op 17 maart voor eerst gebruikt voor een actie waarbij ruim 3000 supporters van de Lokerse Markt in stoet naar het stadion trokken. Bij de eerste oefenwedstrijd van dit seizoen in Zelzate werden meer dan 1000 supporters gemobiliseerd. (mb)

 

Lees ook:

Bekerwinnaar Sporting Lokeren gehuldigd in stadhuis

LOKEREN. Dinsdagavond 29 april werden de spelers, het bestuur, trainers en stafleden van voetbalclub Sporting Lokeren door het stadsbestuur gehuldigd naar aanleiding van het behalen van de Beker van...

Lokeren kreeg alweer enkele ministers op bezoek

LOKEREN. Onlangs bezocht Joke Schauvliege (CD&V) in Lokeren de pas gesaneerde Hoedhaar-site, nu bouwrijp voor ruim 300 woongelegenheden.Sindsdien kwam er nog meer hoog bezoek: Freya Van den Bossche...

Etalages in kleuren van Sporting Lokeren

LOKEREN. De middenstandsraad van Lokeren roept de Lokerse handelaars op om hun etalage een 'sportinglook' te geven. Sporting Lokeren is als bekerfinalist een waardige ambassadeur van de durmestad en...