Supporters steken Sporting Lokeren hart onder de riem

LOKEREN.  Supportersgroep #wijzijnlokeren steken vrijdag, 24 januari 2020, de spelers van het eerste elftal van Sporting Lokeren een hart onder de riem voor de wedstrijd tegen OH Leuven.  De club flirt met degradatie en de spelers kunnen wel wat aanmoediging gebruiken. Met een afterwork-party willen de supporters ook de jeugdwerking, jeugdspelers en hun ouders ondersteunen. 

De afterwork-party met plaatselijke dj’s begint om 18 uur in de jeugdkantine aan de jeugdterreinen. Om 20 uur zullen de supporters een erehaag vormen voor de jeugdspelers die samen met hun ouders naar de wedstrijd gaan kijken. "Op een open supportersvergadering vorige woensdag spraken we af om zelf ook massaal achter onze ploeg te staan gedurende de volle 90 minuten. We verwachten dan ook van onze spelers dat zij zich de volle 100% geven. Alleen zij kunnen de sportieve toekomst van het eerste elftal én de toekomst van onze Sporting jeugd veilig stellen. Onze vocale steun mag dan niet ontbreken.", zegt woordvoerder Lieven Hérie. "Sporting Lokeren fan ben je in goede én kwade dagen. In deze woelige en onzekere tijden kunnen we enkel elkaar steunen."

Na evaluatie van de afterwork-party zullen de supporters beslissen of er nog nieuwe acties volgen. 

De supporters van #wijzijnlokeren zijn alvast niet aan hun proefstuk toe. De hashtag werd vorig jaar  op 17 maart voor eerst gebruikt voor een actie waarbij ruim 3000 supporters van de Lokerse Markt in stoet naar het stadion trokken. Bij de eerste oefenwedstrijd van dit seizoen in Zelzate werden meer dan 1000 supporters gemobiliseerd. (mb)

 

Lees ook:

LOKEREN. Sporting Lokeren is na verschillende pogingen eindelijke geselecteerd voor Open Stadionmaar daarvoor het wel een samenwerking met het OCMW voor nodig. Die samenwerking is een sociaal...

LOKEREN. In Lokeren slaat de voetbalgekte toe. Sporting Lokeren speelt op 24 maart in het Heizelstadion de finale van de Beker van België tegen KV Kortrijk. Het is dertig jaar geleden dat Sporting...

BEVEREN. Donderdagnamiddag 20 mei om 15 u zal in het gemeentehuis van Beveren de 'Nieuwe Wase Voetbalclub' worden voorgesteld. Red Star Waasland komt en het fiere KSK Beveren verdwijnt al...

LOKEREN. Reeds eind vorig jaar raakte bekend dat voetbalclub Sporting Lokeren door een jury verkozen was tot Meest Verdienstelijke Lokeraar 2010. Voor de officiële uitreiking wensten het...

LOKEREN. Donderdagavond 23 dcember werd bekendgemaakt dat eersteklassevoetbalclub Sporting Lokeren verkozen is tot Verdienstelijkste Lokeraar 2010. De prijs wordt jaarlijks uitgereikt aan de persoon...

LOKEREN. Eersteklassevoetbalclub Sporting Lokeren werd donderdagavond 23 december verkozen tot Verdienstelijkste Lokeraar 2010. Deze keuze werd gemaakt door een comité met burgemeester Anthuenis,...