Seniorenverenigingen werken voor 'Kom op Tegen kanker'

Image
Senioren zetten zich belangeloos in voor de actie 'Kom op tegen kanker'.
ZWIJNDRECHT/BURCHT. Zaterdag stonden in Zwijndrecht heel wat kraampjes opgesteld waar ten voordele van 'Kom op tegen Kanker' planten mét bloemen werden verkocht. Vooral de leden van de seniorenraad en zijn verenigingen zoals OKRA en de Socialistische Senioren, zetten zich belangloos in voor het goede doel.

 

Een vijftiental vrijwilligers waren zaterdag actief. Er stond een bloemenstand aan het gemeentehuis van Zwijndrecht en dan ter hoogte van de winkels Spar, Lidl en Aldi. Ook aan de Regenboog werden ’s namiddags bloempotjes verkocht.

 

Normaal zorgen de afgevaardigden van de senioren uit Burcht voor een verkoopspunt aan Carrefour maar de directie verbood dat nu omwille van de aan gang zijnde werken in het gebouw.


Marcel Reyns, die zowat de supervisie vertolkte vanuit de Seniorenraad en OKRA, was daar boos voor: "Bijna 60 procent van de Zwijndrechtenaren komen er wel eens langs", zei hij, "De medewerkers van Burcht zijn dan maar vrijdag van huis tot huis de planten gaan verkopen. Ze verkochten vijf dozen van 21 plantjes".(r.d.)