Graffiti-kunst in Waasland Shopping

SINT-NIKLAAS. Waasland Shopping staat voor een aantal kleurrijke en creatieve weken. Van 12 juli tot en met 26 augustus kunnen bezoekers er graffitiworkshops en sessies livepainting volgen of stoere airbrush tattoos laten zetten.
Op woensdagen, vrijdagen en zaterdagen zullen er artiesten live aan het werk te zien zijn, terwijl ze schilderingen aanbrengen. Het wordt een mix van verschillende stijlen om een een gevarieerd aanbod van graffitikunst te krijgen. Jongere bezoekers kunnen op zaterdagen van 11 tot 18 uur op het centraal plein een airbrush tattoo laten zetten.
In een leegstaand pand vlakbij Inno komt op de zaterdagen in juli een digifittiwall. Liefhebbers kunnen er dan tussen 11 en 18 uur graffiti spuiten. Het resultaat zal achteraf te zien zijn op de LED-wall thv Delhaize. In augustus staan er op zaterdag graffiti workshops voor kinderen vanaf 12 jaar op het programma. (mb)