Meikermis viert 20 jaar The Romantics
SINT-NIKLAAS. Gisteravond is op de Grote Markt van de Sint-Niklaas de Meikermis begonnen. Tot en met zondag 13 mei is het marktplein ingepalmd door kermisattracties. Op verschillende dagen is er ook een animatieprogramma voorzien, met als blikvanger de viering '20 jaar The Romantics' op zondagavond 6 mei vanaf 18.15 uur.
Vandaag wordt de asielhond van het jaar verkozen. Deze verkiezing wordt georganiseerd door adoptieouders die geloven dat een asielhond een tweede kans verdient. De eerste drie winnaars krijgen één jaar gratis hondenvoeding. Vanaf 20.30 uur herleven de jaren 1960 op de Grote Markt met optredens van Burt Blanca, Ronny Sigo en The Jokers en The Vipers.
Zondag krijgen alle inwoners van de stad tussen 17 en 18 uur boterkoeken met koffie. Wie niet heeft ingeschreven is er aan voor de moeite. 's Avonds staat de viering '20 jaar The Romantics' op het programma met concerten van de eerste en huidige bezetting van de groep. Vanaf 20.45 uur sluit Willy Sommers, begeleid door de The Romantics, de avond af. (mb)