Dorsoo opent slaapcenter in Sint-Niklaas
SINT-NIKLAAS/NINOVE. Aanstaande vrijdag, 20 januari 2012, opent Dorsoo een nieuwe slaapwinkel in de Kapelstraat te Sint-Niklaas. Dorsoo zal er onder meer z'n eigen, gepatenteerde, slaapsysteem - een ergonomische, pijnwerende bedoplossing - verkopen. De vestiging in Sint-Niklaas is het tiende slaapcentrum van de groep.
Dorsoo ontstond in 2000 en timmert sindsdien flink aan de weg om ergonomische oplossingen aan te bieden voor mensen met rugproblemen tijdens het slapen. Dorsoo ontwierp een slaapsysteem, ebaseerd op het principe van de communicerende vaten. Een Dorsoo-bed bestaat uit 26 hydraulische pompen, waarop latten en een matras rusten. Dat zou het lichaam altijd een goede ondersteuning moeten bieden. Naar eigen zeggen zou het concept voor een betere ontspanning van de spieren en voor een betere bloedsomloop zorgen.
Vrijdag opent aan de Kapelstraat 127 te Sint-Niklaas een nieuw Dorsoo-center. Het slaapcentrum zal geopend zijn van dinsdag tot en vrijdag van 14 tot 18 uur en op zaterdag van 10 tot 18 uur. (mb)