Opnieuw winkelroutes van Markant

KRUIBEKE. Eind september en begin oktober organiseert markant Kruibeke voor de 6e keer de markante winkelroutes. Dit is een buitengewone, exclusieve opendeurdagformule waarbij verschillende zakenvrouwen de handen in elkaar slaan om de deelnemers eens extra te verwennen met een 'blik achter de schermen' ,vakkundige workshops en leuke verrassingen. Er moet wel vooraf voor ingeschreven worden.

Deze keer stellen de 15 zakenvrouwen hun zaak voor onder het thema “met passie en vuur”. Wie op route willen gaan in Kruibeke op donderdag 30 september en vrijdag 1 oktober kunnen inschrijven bij Rita van Publi Rent: 03.774.18.60. In Bazel loopt de winkelroute op donderdag 7 en vrijdag 8 oktober. Inschrijven bij Ilse van ‘De Eeuwige Lente’ 03.774.49.78. En in Rupelmonde op donderdag 14 en vrijdag 15 oktober en inschrijven bij Sibyl van Huis Moors-Vercammen.  Alle avonden starten om 18u30.

Bij optiek Foubert aan het Onze-Lieve-Vrouwplein wordt het thema behandeld: 'een bril is hip!'. Hierbij bekijken ze welke bril bij welk type gelaat past en tevens bespreken ze de modetendensen in de brilmode. Markant verwacht ook nu weer een grote toeloop op deze avonden. Wegens het grote succes van de vorige edities is snel inschrijven dus de boodschap.(r.d.)