Michael Vanhoyweghen en Maria Geerinck 65 jaar getrouwd

TEMSE. Op zaterdag 12 juni vierden Michael Vanhoyweghen en Maria Geerinck hun briljaten huwelijk. Eerste Schepen Wim Van Rossen ontving het koppel op het gemeentehuis en schonk hen de Koninklijke medaille en de attenties van het gemeentebestuur.

Michel Vanhoyweghen werd op 4 september 1922 geboren te Rupelmonde. Maria Geerinck zag het levenslicht in Temse op 10 juni 1927.  Op 7 juli 1945 werden zij in Temse in de echt verbonden door dienstdoend burgemeester Eduard Cornelis. Michel was steeds als lasser actief in de scheepsnijverheid: eerst op de CNR te Rupelmonde, maar voor het grootste deel van zijn carriere op ‘Cockerill Yards’ te Hoboken. Maria was Maria huisvrouw. 

Het koppel kreeg twee zonen, Werner en Marc, en één dochter, Miriam. Zij zorgden voor 3 kleinzonen, 3 kleindochters en 4 achterkleindochters. (mb)

Image
het briljanten bruidspaar, Michel Vanhoyweghen en Maria Geerinck, met hun naaste familie en eerste schepen Wim Van Rossen (foto: Erwin De Meirleir)