Schooluitbreiding Thijskenshoekschool en De Toren
De lastvoorwaarden voor het aanstellen van een ontwerper werden door de gemeenteraad goedgekeurd. De ontwerper zal kunnen rekenen op een ereloonpercentage van 9%. Er is een krediet van 50.000 euro voorzien.
Maar de uitvoering der weken is nog niet voor vandaag en vandaar dat werd besloten om het te kort aan klassen op te vangen door het plaatsen van twee prefab-klaslokalen; Die zouden er moeten staan tegen 1 september 2010. Ze zullen worden gehuurd tot de school is uitgebreid. De uitgave hiervoor wordt geraamd, op 2.400 euro per jaar.
de Toren
Maar dat is nog lang niet alles want het sanitair moet worden aangepast en ook bijgebouwd. De zolder in het oud gedeelte moet gesaneerd worden en er moet dakisolatie komen. In de gangen moeten de vloeren worden vervangen net als de oude ijzeren ramen.
Er zal in twee fasen worden gewerkt met eerst de sanering van het oud gedeelte, later dan de uitbreiding.(Rolf Duchamps)