Prins Hendrik I zal regeren over 'De Flippen'

Bij de bierproef moesten 4 verschillende soorten bieren geproefd worden maar de kandidaten bleken niet zo’n fervente bierdrinkers te zijn want niemand kon alle smaken thuisbrengen. Dat alles gebeurde voor een volle zaal waar de ambiance hoogtij vierde. Er was ook nog een optreden van 'Chris en Chris' een komisch duo en de verrassing van de avond was dan de act die werd gebracht door Roger Heyman en Hendrik Van Roeyen in 'Dancing Heads'. Roger is nu ook de ex-Prins van de Flippen.
Prins Hendrik I is niet aan zijn proefstuk want hij was ook al eens prins in het carnavaljaar 2006 – 2007. Samen met zijn vrouw Annick zet hij zich zelf al drie jaar in voor ‘De Flippen’. Hendrik en Annick waren enkele jaren uit de running gebleven omwille van de kinderen want carnaval en gezin zijn vaak moeilijk te combineren. Maar nu is carnaval toch weer top voor hen.
De scepter werd aan Hendrik overhandigd door de eigenste keizerin Adrienne Jacobs die ondertussen toch al 22 jaar regeert over De Flippen.
De nieuwe Prins over zijn nabije toekomst: "Mijn taak is nu om zo veel mogelijk aanwezig te zijn op andere festiviteiten die met het carnaval te maken hebben, iets waar ik wel veel belang aan hecht. Want je hebt verplichtingen voor iets hé. Ook heb ik de “macht” om over Verrebroek te regeren tijdens onze carnavalstoet."

De activiteiten in eigen gemeente beginnen op zaterdag 21 maart 2009 met een Kindercarnaval waar een optreden van een clown bij hoort en ’s avonds om 20u11 begint de Kroegentocht in wat ze bij De Flippen ‘onsklein Vlaams landelijk Verrebroek’ noemen. Komt dan zondag 22 maart er aan als dag van de grote Carnavalstoet die vertrekt aan het Spaans Fort om 14u30. Aansluitend aan de stoet volgt nog tot 22u een bal met discobar. Alle ‘binnenwerk’ gaat door in het OC De Verre. (Rolf Duchamps)